Лунін пропустив курйозний гол у матчі за Реал — відео

Мадридський Реал з рахунком 4:2 переміг Осасуну у матчі 29 туру чемпіонату Іспанії.

На старті матчу команди обмінялися голами — на влучний постріл Вінісіуса Осасуна відповіла точним ударом Будіміра. Карвахаль ще до перерви вивів «вершкових» уперед, а у другому таймі Діас та Вінісіус зробили рахунок 4:1.

Господарям все ж вдалося уникнути розгрому. На 91-й хвилині український воротар Реала Андрій Лунін пропустив м’яч поміж ніг після удару Муньйоса.

Реал набрав 72 очки та впевнено лідирує у чемпіонаті Іспанії.

Осасуна — Реал 2:4
Голи: Будімір, 7, Муньйос, 90+1 — Вінісіус, 4, 64, Карвахаль, 18, Діас, 61У попередньому турі Реал із Луніним у складі розгромив Сельту (4:0).