У рамках 25-го туру чемпіонату Німеччини мюнхенська Баварія розгромила Майнц з рахунком — 8:1.

На 33-й хвилині півзахисник команди гостей Жозуа Гілавогі впав на газон. Головний арбітр матчу Патрік Ітріх помітив це та підійшов до нього. Рефері побачив, що гравець перебуває без свідомості, а його дихальні шляхи заблоковані язиком. Ітріх відразу почав рятувати життя футболіста: витягнув язик та поклав його в стабільне бокове положення. Потім Гілавогі було замінено на 35-й хвилині.

«Якщо хтось так лежить, то треба діяти швидко. Я вже пережив багато таких ситуацій. Язик був ззаду, а коли він знову вийшов, ти починаєш дихати і знову приходити до тями. У повсякденному житті завжди можуть виникнути ситуації, в яких комусь потрібна допомога»,— цитує слова Патріка Ітріха Bild.

Зазначимо, що наразі в Бундеслізі Баварія займає 2 місце, а Майнц бореться за виживання на дні турнірної таблиці.

Раніше ми писали, що зірка Шахтаря назвав трьох футболістів, які його надихають.

One thought on “«Я вже пережив багато таких ситуацій»: арбітр розповів, як під час гри врятував життя футболісту в Бундеслізі