У матчі 19-го туру української Прем’єр-ліги київське Динамо вдома здобуло мінімальну перемогу над одеським Чорноморцем із рахунком — 1:0.

Єдиний гол у зустрічі забив Володимир Шепелєв на 37-й хвилині. Футболіст Динамо скористався «подарунком» голкіпера «моряків», який невпевнено ловив м’ячя, той влучив у стійку і першим на добиванні був гравець киян.

По перерві столичний клуб продовжив контролювати хід гри, часто намагаючись створити гострі моменти біля воріт суперника. В одному з таких небагатьох епізодів Бражко поцілив у стійку.

Українська Прем’єр-ліга. 19-й тур

Динамо — Чорноморець — 1:0

Голи: Володимир Шепелєв, 38.

Зазначимо, що завдяки цій перемозі Динамо піднялося на третю сходинку УПЛ, маючи дві гри в запасі. Чорноморець розташувався на 9-му місці.

Додамо, що Динамо вже шість ігор поспіль не програє в УПЛ, з того моменту, як Олександр Шовковський очолив столичний клуб.Раніше ми писали, як голкіпери УПЛ привозили голи у власні ворота цього сезону.

One thought on “Шоста перемога поспіль. Динамо завдяки «подарунку» від голкіпера перемогло Чорноморець в УПЛ — відео