26 лютого Жирона та Райо Вальєкано закрили календар 26-го туру чемпіонату Іспанії. Каталонці наприкінці зустрічі здобули впевнену перемогу із рахунком — 3:0.

На 52-й хвилині Віктор Циганков відкрив рахунок — забив після поперечного пасу від Гутьєрреса.

На 76-й хвилині захисник Райо Вальєкано Чаваррія отримав другу жовту картку й був вилучений з поля. Зрештою, каталонці більше тиснули на ворота суперників, а вже в компенсований час дублем за декілька хвилин у ворота гостей відзначився Савіо.

Чемпіонат Іспанії, 26 тур

Жирона — Райо Вальєкано — 3:0

Голи: Циганков, 52, Савіо, 90+1, 90+5.

Зазначимо, що для Циганкова це вже шостий гол у поточному чемпіонаті за 25 ігор. Водночас Артем Довбик зіграв у цьому матчі 73 хвилини, у другому таймі його замінив нападник Крістіан Стуані.

Додамо, що завдяки цій перемозі Жирона продовжує боротьбу за перше місце в Ла Лізі. Наразі очолює турнірну таблицю Реал. На третьому місці знаходиться Барселона.

У 27-турі Жирона зіграє проти Мальорки, а Королівський клуб проти Валенсії українця Романа Яремчука.

Раніше ми писали, що Реал попросив перенести останню гру в Ла Лізі через концерт Тейлор Свіфт.

3 thoughts on “Забив у другому матчі поспіль. Віктор Циганков допоміг Жироні здобути важливу перемогу в Ла Лізі – відео