Жорсткий тролінг. Футболіст лідера Бундесліги налякав медиків команди своїм святкуванням шедеврального голу — відео

У рамках 23-го туру чемпіонату Німеччини з футболу Баєр із міста Леверкузен здобув перемогу над Майнцом з рахунком — 2:1.

Вже на 3-й хвилині рахунок у матчі відкрив швейцарський півзахисник Граніт Джака. Футболіст неймовірним ударом із дальньої дистанції відправив м’яч під поперечину воріт суперників. Забитий гол Джака відсвяткував вдаючи, що потяг задній м’яз лівої ноги, якою завдав удару. Граніт обдурив не лише медиків, а ще тренерський штаб. Його партнери по команді артистично підіграли швейцарцю.

Вже на 8-й хвилині Майнц зрівняв рахунок — відзначився Домінік Кор. А у другому таймі перемогу для Баєра у матчі приніс Роберт Андріх.

Чемпіонат Німеччини 23 тур

Баєр — Майнц — 2:1

Голи: Граніт Джака, 3, Домінік Кор, 7, Роберт Андріх, 68.

Зазначимо, що нині Баєр тримає лідерство в Бундеслізі. У турнірній таблиці на другому місці йде Баварія з грою в запасі.Раніше ми писали, що Лунін оцінив свої перспективи в головній команді країни.