Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін допоміг своїй команді перемогти Візелу з рахунком 6:1 у матчі 22-го туру чемпіонату Португалії.

Бенфіка впевнено розпочала матч і вже до 30-ї хвилини вела 3:0, а в компенсований до першого тайму час забила ще двічі

На 48-й хвилині Ессенде відквитав один гол, а згодом отримав шанс забити вдруге, взявшись виконувати пенальті. Гравець Візели завдав непоганого удару під стійку, проте Трубін зреагував та залишив рахунок незмінним.

Наприкінці матчу Леонардо поставив крапку — 6:1.

Бенфіка йде на першому місці, випереджаючи на три очки Спортінг, у якого, щоправда, два матчі у запасі.

Бенфіка — Візела 6:1

Голи: Давід Нерес, 16, 45+1, Отаменді, 25, Гувея, 30, Рафа Сілва, 45+4, Маркос Леонардо, 88 — Ессенде, 48
Нереалізований пенальті: Ессенде (В), 71Раніше Бенфіка з Трубіним вийшла у півфінал Кубка Португалії.

2 thoughts on “Потягнув важкий м’яч. Трубін парирував пенальті в переможному матчі Бенфіки — відео