Норвезький футболіст Ерлінг Голанд узяв участь у перемозі Манчестер Сіті над Копенгагеном у рамках першого матчу плей-оф Ліги чемпіонів.

На 29-й хвилині нападник МанСіті був близький до того, щоб забити красивий гол ударом через себе, але промахнувся.

Нагадаємо, що 2018 року португалець Кріштіану Роналду також здійснив високий стрибок івідзначився голом після удару через себе за Реал у ворота Ювентуса в матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

У Twitter почали порівнювати стрибок Голанда на 2,34 метра з дивовижним голом Роналду, який тоді під час удару через себе «злетів» на 2,38 метра.

Голанд так і не відзначився забитим м’ячем у матчі. Однак Манчестер Сіті все одно здобув перемогу над Копенгагеном із рахунком — 3:1.

Зазначимо, що цього сезону Ерлінг Голанд провів 26 ігор, забив 21 гол і віддав 6 асистів.

Додамо, що зараз в АПЛ він є найкращим бомбардиром із 16-ма голами.

Раніше ми писали, що англійський футболіст забив неймовірний гол рабоною.

2 thoughts on “Стрибнув на 2,34 метра. Зірка Манчестер Сіті замахнувся на досягнення Кріштіану Роналду в Лізі чемпіонів — відео