Іспанський уболівальник пальцем торкнувся сідниць зірки Севільї – кумедне відео

У рамках 23 туру чемпіонату Іспанії Севілья мінімально перемогла Райо Вальєкано (2:1).

Доля матчу вирішилась ще в першому таймі, коли Ен Несірі на 45-й хвилині зустрічі зробив рахунок 1:2.Однак величезну увагу до поєдинку привернув зовсім інший епізод. Наприкінці першого тайму лідер Севільї Лукас Окампос пішов вкидати аут та близько підійшов до уболівальників. Один з фанів не стримався та торкнувся пальцем сідниць футболіста, що викликало невдоволення в зірки гостей.

Раніше ми писали, що голкіпер Брентфорда засмутив Манчестер Сіті розкішним асистом.

One thought on “Іспанський уболівальник пальцем торкнувся сідниць зірки Севільї – кумедне відео