Центральний нападник збірної Іраку Аймен Хусейн на 76-й хвилині матчу проти Йорданії вивів свою команду вперед, але через надмірне святкування голу його вилучили з поля.

Річ у тому, що після забитого м’яча 27-річний Хусейн сів на газон і почав вдавати, що їсть траву з футбольного поля.Як наслідок, головний арбітр Алірез Фагані показав жовту картку автору голу за його надмірне святкування. Оскільки в цьому матчі вона була для нього вже друга — Хусейн побачив «червоне світло» і залишив свою команду в меншості.Цікаво, що кілька гравців Йорданії відсвяткували взяття воріт суперників схожим чином, але чомусь їх арбітр не покарав жовтою карткою.

Водночас збірна Йорданії скористалась тим, що Ірак грав лише удесятьох, двічі забивши в доданий час і вигравши з рахунком — 3:2.

Зазначимо, що 2 лютого йорданці зіграють проти Таджикистану в чвертьфіналі Кубка Азії.

Раніше ми писали, що клуб Неймара в шаленому матчі обіграв Інтер Маямі Мессі та Суареса.

4 thoughts on “«Їв траву» з футбольного газону. Гравця вигнали з поля через незвичне святкування голу: його команда вилетіла з Кубка Азії – фото