Матч Кубка Англії Вест Бромвіч — Вулвергемптон був призупинений приблизно на 40 хвилин через фанатську сутичку на стадіоні.

Ще після першого голу фани Вест Бронвіча зі стадіону закидали гостей фаєрами та іншими предметами. А на 78-й хвилині ситуація ще більше загострилась, коли нападник вовків Матеус Кунья зробив рахунок 2:0 на користь Вулвергемптона. Як наслідок, фанати Дроздів напали на вболівальників гостей.

Арбітр забрав команди з поля, перервавши матч приблизно на 40 хвилин. Коли гра відновилась, рахунок так і залишився — 2:0 на користь Вулвергемптона, який прямує в наступний раунд Кубка Англії.

Зазначимо, що матч між Вест Бромвічем та Вулвергемптоном називають дербі Чорної Країни, оскільки обидві команди представляють однойменний англійський регіон Вест-Мідлендс.

Додамо, що для Вест Бромвіча це була перша домашня поразка в дербі з 1996 року.

Раніше ми писали, що Манчестер Юнайтед не без проблем обіграв клуб із четвертого дивізіону у Кубку Англії.

2 thoughts on “Криваве дербі Чорної Країни. В Англії вболівальнику розбили голову під час масових заворушень на стадіоні — фото