Мілан здобув вольову перемогу над Ньюкаслом (2:1) у рамках шостого туру Ліги чемпіонів.

Ньюкасл — Мілан 1:2

Голи: Жоелінтон, 33 — Пулішич, 59, Чуквуезе, 84

На 33-й хвилині матчу Ньюкасл відкрив рахунок у битві за єврокубки: Жоалінтон відзначився голом після пасу Майлі.

У другому таймі Мілан помчав рятуватися та зрівняв рахунок на табло: Пулішич спокійно переграв голкіпера після асисту Олівʼє Жиру.

Наприкінці зустрічі Чуквуезе гарним ударом у самісінький кут воріт вирвав перемогу для італійського клубу та вивів Мілан у Лігу Європи.

Раніше ми писали, що Шахтар у неймовірному матчі із вісьмома голами програв Порту вирішальну битву і вилетів з Ліги чемпіонів.

3 thoughts on “Вирвали місце в євровесні. Мілан у драматичному матчі обіграв Ньюкасл, який вилетів з Ліги чемпіонів