Баварія в шаленому матчі перестріляла Манчестер Юнайтед — відео

Мюнхенська Баварія перемогла Манчестер Юнайтед у рамках першого туру Ліги чемпіонів 2023/24. На нашому сайті доступні результати та відеоогляди всіх матчів турніру, які відбулися 20 вересня.

Баварія відкрила рахунок у матчі на 28-й хвилині після помилки голкіпера англійців Андре Онана, який дозволив відзначитись Сане. Вже за чотири хвилини Гнабрі подвоїв перевагу мюнхенців, сильно пробивши у нижній кут воріт з передачі Мусіали.

Інтригу в поєдинок повернув 20-річний нападник Расмус Гойлунд, який забив дебютний гол за «червоних дияволів» — 2:1.

Втім на 53-й хвилині Гаррі Кейн відновив перевагу Баварії у два мʼячі, реалізувавши пенальті.

По-справжньому вогняною виявилась кінцівка матчу. На гол Каземіра на 88-й хвилині взяттям воріт відповів Матіс Тель. За три хвилини бразильський опорник МЮ знову засмутив голкіпера Баварії, однак команді тен Хага не вистачило часу, щоб зачепитися за очки у цьому поєдинку — 4:3.

Баварія — МЮ 4:3

Голи: Сане, 28, Гнабрі, 32, Кейн, 53 (пен), Тель, 90+2 — Гойлунд 49, Каземіро, 88, 90+5

Раніше повідомлялось, що український голкіпер Анатолій Трубін привіз пенальті на старті дебютного матчу за Бенфіку в Лізі чемпіонів.