Арбітр «вибачив» Зінченку, який зіграв рукою у штрафному при слизькому рахунку в матчі Ліги чемпіонів — відео

Лондонський Арсенал розгромив нідерландський ПСВ у рамках першого туру Ліги чемпіонів. На нашому сайті доступні результати та відеоогляди всіх матчів турніру, які відбулися 20 вересня.

«Каноніри» повели в рахунку вже на восьмій хвилині зустрічі після вдалого добивання від Сака. На 20-й хвилині голом відзначився Леонардо Троссард, а на 38-й Жезус зробив рахунок розгромним.

У другому таймі англійці ще раз засмутити гостей. Своє імʼя в протокол записав Мартін Едегор, зробивши рахунок 4:0.

Цікавий епізод стався при рахунку 1:0, коли мʼяч в штрафному майданчику Арсенала влучив у руку українському захиснику лондонців Олександру Зінченку.

Утім, головний арбітр зустрічі не поставив пенальті на користь ПСВ навіть після перегляду відеоповтору.

Раніше повідомлялось, що Баварія в шаленому матчі Ліги чемпіонів перестріляла Манчестер Юнайтед.